تفتیان انتظارات جامعه دو و میدانی را برآورده نکرد/ احسان حدادی در شرایط خوبی است

[ad_1]

دبیر فدراسیون دوومیدانی می گوید حضور حسن تفتیان در مسابقات جهانی انتظارات فدراسیون و عموم دوومیدانی را برآورده نکرد.

به گزارش ایسنا، در حالی که حسن تفتیان پیش از مسابقات داخل سالن جام جهانی در اردوی فرانسه حضور داشت و انتظار می رفت عملکرد خوبی داشته باشد، عملکرد خوبی نداشت و نتوانست جواز حضور در نیمه نهایی را کسب کند. با این حال تفتیان پس از این مسابقات به بازی های آسیایی فکر می کند و باید دید تا آن زمان چه برنامه هایی را دنبال خواهد کرد.

علی رضایی، دبیر فدراسیون دوومیدانی درباره اردوی خارجی تفتیان قبل از مسابقات جهانی و نتایج کسب شده به ایسنا گفت: فدراسیون هزینه اردوهای خارجی این دوستان را با هزینه اردوهای داخلی پرداخت و مابقی را از طریق اسپانسر یا هزینه شخصی تامین کرد. ” این به آنها بستگی دارد، اما فدراسیون آنقدر که جامعه ورزشی تصور می کند، پرداخت نکرده است.

عملکرد تفتیان در سالن جام جهانی که نتوانست از مرحله مقدماتی صعود کند، اظهار داشت: آقای تفتیان به عددی که خودش و ما می خواستیم نرسید. سام راضی نشد و انتظارات ما برآورده نشد. با این حال این ورزشکار که رکوردها و ارقام خوبی را به نام خود ثبت کرد، در مسابقات داخل سالن جهان به مقام پنجم دست یافت و عملکردش با رکوردی که قبلا ثبت کرده بود فاصله زیادی داشت. بنابراین مورد تایید خودش، جامعه ورزشی و فدراسیون نبود.

وی افزود: قطعا این ورزشکار در تلاش است تا بهترین نتیجه را برای خود و کشور کسب کند. او در سطح آسیایی تنها مدال آور بازی های آسیایی نیست و برای کسب آن تلاش می کند. البته برای اعزام به بازی های آسیایی باید در مسابقات هدف فدراسیون شرکت کند و سهمیه های لازم را کسب کند.

رضایی درباره وضعیت احسان حدادی نیز گفت: او یک ماه قبل از عید دو اردو در کیش داشت. او در مسابقات هدف انجمن نیز شرکت می کند و از نظر سلامتی و آمادگی جسمانی نسبت به گذشته در وضعیت بسیار بهتری قرار دارد، اما همه این موارد باید با حضور در مسابقات هدف انجمن اثبات شود.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

سفیر ایران در اتریش به شناسایی سناتور آمریکایی پاسخ داد

[ad_1] سفیر ایران در اتریش در واکنش به توئیت یک سناتور آمریکایی که به صراحت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.