تخریب در فضای مجازی باید اتفاق بیفتد/ کار مدیران دولت سیزدهم رویکردی انقلابی و جهادی است

[ad_1]

ایسنا/ لرستان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان گفت: تخریب باید در فضای مجازی صورت گیرد.

دکتر. بهرام ستاری داستانی در مراسم تودیع و معارفه سرپرست فرمانداری پلدختر با تبریک ولادت حضرت مهدی موعود(عج) اظهار داشت: نظام جمهوری اسلامی ایران امروز الگوی جهانی است و استقلال آن الگوی کامل برای همه ملت ها است. حاکمان تمایلی به اعتراف به این موضوع ندارند، اما در عمل می دانند که اگر بخواهند نظام جمهوری اسلامی را در صحنه سیاسی نادیده بگیرند، نقشه هایشان شکست خواهد خورد.

وی افزود: این امر در خارج از مناطقی مانند خلیج فارس و خاورمیانه ثابت شده است و همه استکبار با نیروی خالی در برابر خواسته های جمهوری اسلامی ایران سر تعظیم فرود آورده است. این در حالی است که مردم در 42 سال گذشته از عمر پربرکت انقلاب اسلامی هر جا که خطری متوجه نظام بود با حضور هوشمندانه خود متوقف شدند و همیشه در مقابل مسئولان بودند.

خدمت به مردم باید فراتر از اهداف حزبی و سیاسی باشد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان با تاکید بر اینکه مردم پشتیبان نظام هستند و خدمت آنها باید فراتر از اهداف حزبی و سیاسی بازی باشد، گفت: این رفتار آنها قابل تقدیر است.

ستاری موفقیت جمهوری اسلامی ایران را حمایت از مردم دانست و با تاکید بر اینکه مسئولان و کارکنان باید برای ایجاد احساس امنیت در سایه این نظام مقدس اقدام کنند، افزود: گفته شد باید با احترام و تکریم مردم این شکاف برطرف شود. و خدمت به بدبختان و تکراری ها.

عملکرد مدیران دولت سیزدهم بر اساس رویکرد انقلابی و جهادی است

وی افزود: در نظام جمهوری اسلامی غفلت از هیچ مسئولی که باید با تلاش مضاعف و جهاد شبانه روزی به مردم خدمت کند پذیرفته نیست و مشکلات مردم باید با استفاده از همه ظرفیت ها و توانمندی ها حل شود چرا که مشکلی وجود ندارد. بدون را می توان ذخیره کرد.”

معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان تاکید کرد: مسئولیتی که دولت سیزدهم به ما داده فراتر از ساعات اداری و فراتر از «نمی‌توانم» و «نمی‌دانم» است. ملت مورد آزار و اذیت قرار گرفت و نباید مسئولیت پذیرفت. زیرا مسئول باید برنامه داشته باشد و بتواند مشکلات مردم را حل کند و امروز باید به خود ببالیم که در سایه ولایت فقیه مسئولیت پذیرفته ایم.

ستاری تصریح کرد: مبنای کار مدیران دولت سیزدهم رویکرد انقلابی و جهادی است که باید با حرف و عمل ثابت کنند که مدیران دولت انقلابی هستند.

معاون استاندار به هجمه انتصابات اخیر در لرستان پاسخ می دهد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار لرستان در واکنش به هجمه ها به انتصابات اخیر در لرستان از اینکه متاسفانه فضای مجازی در استان مسموم شده است به گونه ای که هر یک از تصمیمات ما با هجمه های ناجوانمردانه مواجه شده است، انتقاد کرد. من پاسخ خواهم داد.

ستاری دستنایی ادامه داد: اسم کارگردان را می گوییم یکی می گویند اسم نمی گذاریم یکی می گویند. و نماینده عالی دولت در استان خدمت می کند. همه جریان ها دور هم جمع شدند تا استاندار را بشکنند و نگذارند کار کند.

وی تاکید کرد: در هیچ سفر استانی رئیس جمهور 173 مصوبه وجود نداشت که استاندار در صدد اجرا و اجرای آن است.

در فضای مجازی باید تخریب صورت گیرد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان تصریح کرد: جفاست برای یک مدیر بومی با انگیزه کامل و 24 ساعته باید برای پاسخگویی به حاشیه فضای مجازی وقت بگذارد و ضمن مطالبه گری پاسخ دهد، تخریب این است که باید در فضای مجازی اتفاق بیفتد.

به گزارش ایسنا، در این مراسم حمید خادم به عنوان سرپرست جدید فرماندار پلدختر و از زحمات محترم حسن رضاییان فرماندار سابق معارفه شد.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

دوست دارم حسون صدایم کنند / مهاجرانی بعدها به اشتباهش اعتراف کرد!

[ad_1] ایسنا/خوزستان به پله ایران و مروارید سیاه فوتبال ایران معروف است اما دوست دارد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.