تحقق 92 درصدی بودجه 1400 شهرداری بجنورد / نهضت آسفالت در بجنورد آغاز شد.

[ad_1]

ایسنا/ خراسان شمالی شهردار بجنورد از تحقق ۹۲ درصدی بودجه ۱۴۰ شهرداری بجنوردی تاکنون خبر داد.

جواد حمیدی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به اینکه تاکنون 92 درصد از بودجه 1400 بجنوردی شهرداری محقق شده است، اظهار کرد: تا آبان ماه سال گذشته تنها 38 درصد از بودجه محقق شده بود که به 92 درصد افزایش یافت. او پیدا کرد.

وی با بیان اینکه بودجه در سال 1401 به 650 میلیارد تومان افزایش یافت، افزود: مردم تلاش می کنند در سال جاری تحولات خاصی را در توسعه شهری مشاهده کنند.

شهردار بجنوردا خاطرنشان کرد: اجرای پیاده رو، پارکینگ، آسفالت معابر و …. یکی از اولویت های امسال شهرداری ادامه داد: پارسال 690 تن قیر رایگان برای اولین بار اختصاص یافت. بجنورد و امسال نهضت آسفالت را در بجنورد شروع کردیم.

حمیدی با تاکید بر اینکه مزیت آسفالت با حومه است، افزود: مزیت حومه است و همچنین معابر شهری آسفالت است.

وی درباره اهمیت کیفیت آسفالت توضیح داد: در حال حاضر برای آسفالت پلیمری مطالعاتی در حال انجام است و افزایش کیفیت آسفالت برای شهرداری مهم است.

شهردار بجنوردی با اشاره به ساماندهی پارکینگ های سطح شهر افزود: در صورت عدم سرمایه گذاری برای این موضوع با بودجه شهرداری نسبت به ساماندهی پارکینگ ها اقدام می کنیم.

وی در خصوص بازگشایی انتهای خیابان قیام نیز اظهار داشت: برای بازگشایی گذر شهری این خیابان 120 میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

دوست دارم حسون صدایم کنند / مهاجرانی بعدها به اشتباهش اعتراف کرد!

[ad_1] ایسنا/خوزستان به پله ایران و مروارید سیاه فوتبال ایران معروف است اما دوست دارد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.