بیستمین دوره جهاد کبیر برگزار می شود

[ad_1]

بیستمین دوره جهاد اکبر از 21 تا 26 اسفندماه در مشهد برگزار می شود.

به گزارش ایسنا، نشست خبری امیرحسین پناهی، دبیر اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل با موضوع بیستمین دوره جهاد کبیر به عنوان بزرگترین گردهمایی دانشجویی در مشهد از 20 تا 26 اسفندماه برگزار می شود.
دشتبانی، دبیر روابط عمومی اتحادیه گفت: این دوره به صورت حضوری با حضور بیش از 500 دانشجو برگزار می شود. مهمترین چالش ما برای اجرای این دوره احیای فعالیت های تشکیلاتی و جهادی دانشجویی است. در این دوره کلاس ها و جلسات مختلف با محتوای آموزشی و سازمانی و همچنین جلسات چالش برانگیز با حضور مقامات مختلف دولتی برگزار می شود. تمرکز اصلی دوره، تبیین شعار این دوره است.

پناهی با اشاره به شعار این دوره با عنوان «تحول دانش آموزان، تحول جامعه حکمرانی عاقلانه و عادلانه» گفت: در کنار دستاوردهای انقلاب اسلامی، دو حلقه مفقود اصلی در حکمرانی وجود دارد. اولین نکته عدم عدالت است که در رهبری هم از آن صحبت می شود. نکته دوم این است که نگاه راهبردی و تمدنی به حکمرانی ندیده ایم.

این فعال دانشجویی افزود: به این نتیجه رسیده ایم که اگر به دنبال حکمرانی عادلانه و عاقلانه هستیم ابتدا باید جامعه اصلاح شود و تا دانشگاه اصلاح نشود جامعه اصلاح نمی شود. دانش آموزان مهمترین عنصر تحول هستند. بر این اساس محتوای آموزشی این دوره را انتخاب کردیم.

پناهی تاکید کرد: در این دوره از سیزده کمیته دولتی، ریاست مجلس، رئیس و معاونان قوه قضائیه دعوت به عمل آمد. خدایان از قوه قضائیه، قالیباف از مجلس و همچنین برخی از فرماندهان ارتش و در این دوره به سمت سپاه منصوب شدند. در این جلسات قصد داریم جلسات را چالش برانگیز کنیم.

دشتبانی در پایان افزود: در این دوره از جهاد اکبر کارگاه های آموزشی با موضوع تحول دانش آموزی برگزار می شود. در پایان دوره از شرکت کنندگان آزمون گرفته می شود.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

سفیر ایران در اتریش به شناسایی سناتور آمریکایی پاسخ داد

[ad_1] سفیر ایران در اتریش در واکنش به توئیت یک سناتور آمریکایی که به صراحت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.