بهترین بازی های کامپیوتر در جهان که همین حالا باید نصب کنید

بهترین بازی های کامپیوتر در جهان که همین حالا باید نصب کنید
دانلود بازی , دانلود بازی, دانلود بازی کامپیوتر, دانلود بازی ها, دانلود بازی کم حجم برای کامپیوتر, دانلود بازی برای کامپیوتر, دانلود بازی کامپیوتری

از طرفی شما میتوانید مانند بازی های MOBA دیگر در وین گلوری نیز در مقابل بازیکنان دیگر یا هوشمصنوعی به رقابت بپردازید.

دانلود بازی کم حجم برای کامپیوتر

فوتبال را آنلاین و یک نفره یا دونفره روی گوشی خود بازی کنید. تنوع قهرمانها باعث شده است تا هر مسابقهی بازی به رقابتی هیجانانگیز تبدیل شود.

بازی معرفی شده بسیار مناسب برای آن دسته از افرادی است که می خواهند حس مالکیت یک باشگاه فوتبال را داشته باشند که همانند دنیای واقعی بتوانند با استفاده از پول هایی که در اختیارتان قرار میگیرد اقدام به ترانسفر کردن بازیکنان دلخواه به تیم خود یا فروختن آنها به تیم های دیگر نمایند.

تیم سازنده Pocket City برای خلق یک تجربه بسیار خوب و اعتیادآور از المانهای بازی Sim City استفاده کرده است و بهخوبی توانسته آنها را با ایدههای خود ترکیب کند.نکتهی جالب دیگر در مورد بازی Pocket City، فضای مورد نیاز بسیار کم آن است که تقریبا ۳۰ مگابایت بیشتر حجم ندارد و جزئیات بسیار بالایی را در قیاس با سایر بازیهای شهرسازی دراختیار مخاطب خود قرار میدهد.

بازی در اطراف شهری به نام Verdansk اتفاق می اقتد که شامل صدها ساختمان و بنای بی نظیر است. از طرفی دیگر تانکهای درون بازی که به خوبی طراحی شدهاند، چهار نوع مختلف را تشکیل میدهند که هر کدام از آنها قابلیتهای منحصر به فرد خود را دارند.

طراحی اتومبیلها هم بهخوبی انجام شده و بازیکنان تجربهی خوبی را روی گوشیهای موبایل کسب میکنند.ازاینرو Grid Autosport در فهرست بهترین بازی های آفلاین اندروید قرار گرفته تا کاربران بتوانند یک بازی شبیهساز ماشین سواری سرگرم کننده را تجربه کنند.

نمونههای متنوعی از بازی های MOBA مانند بازی وین گلوری را میتوانید روی موبایل پیدا کنید. Vainglory بیشک یکی از بهترین بازی های اندروید MOBA در گوگل پلی است.این بازی میزبان قهرمانهای بسیار متنوعی است که هر بازیکنان میتواند باتوجهبه نوع بازی خود آن را انتخاب کند. ᠎Con tent w᠎as cre᠎ated wi th G᠎SA Con᠎te nt Gen erator Demov​er᠎si​on᠎!

دانلود بازی کامپیوتری

بازی گلمراد یک بازی جذاب تفننی است که توسط استودیو بازی سازی مدریک گیمز تهیه و برای گوشی ها و تبلت های اندرویدی منتشر شده است.

شما میتوانید این بازی را در انواع گوشیهای اندرویدی به خوبی اجرا کنید و لازم نیست موبایل شما گرافیک و سختافزار قوی داشته باشد.

در حالت Career بیش از ۷۰ مأموریت در دسترس قرار دارد.باتوجهبه قدیمی بودن بازی Traffic Rider، گرافیک بازی چندان بهروز نیست، اما هنوز هم گیمپلی هیجانانگیزی را میتوانید از Traffic Rider توقع داشته باشید.

دانلود بازی ها

سالها از زمان عرضه بازی Traffic Rider برای گوشیهای موبایل گذشته است، اما هنوز هم میتوانیم این بازی را یکی از بهترین بازی های موتورسواری بدانیم.

دانلود بازی کامپیوتر

این بازی در ابتدا برای کامپیوترهای شخصی و سیستم عامل ios منتشر شد و پس از استقبال بینظیر منتقدان و افراد، برای سایر پلتفرمها از جمله اندروید هم عرضه شد.

دانلود بازی برای کامپیوتر

این بازی یازدهمین نسخه اصلی و بیستویکمین نسخه از مجموعه بازیهای اساسینز کرید است که در سال 2018 عرضه شد.

ایده کلی بازی مشابه بازی های MOBA است. شما میتوانید بازی Implosion: Never Lose Hope را با کنترلر نیز روی گوشی موبایلتان تجربه کنید.

مانند بسیاری از بازی های روگلایک و مترویدوینیا، به مرور با پیشروی در بازی قدرتهای جدیدی بهدست میآورید که بهلطف این قدرتها میتوانید به بخشهای جدیدی از نقشه دست پیدا کنید.باتوجهبه چالشهایی که بازی پیشروی بازیکن میگذارد، پشتیبانی از کنترلر برای راحتی بازیکنان نیز به Dead cells اضافه شده است.

بازی ماینکرفت گنجینهای از خلاقیت و ویژگیهای فوقالعادهای است که تنها با تجربه بازی به مرور زمان به آنها پی خواهید بود.

در بازی Crazy Juicer باید تیغهای برّان را به سمت میوههای در حال حرکت پرت کنید تا درنهایت یک آبمیوه خوشمزه داشته باشید.چالش اصلی در بازی Crazy Juicer، زمانبندی دقیق برای زدن میوههای متحرکت است.

دنیای تیره و تار لیمبو، هرچند بهظاهر در حال روایت ماجراجویی یک پسر جوان است اما بیرحمی این دنیا در جایگاه خود کاری میکند تا در لحظهلحظه ماجراجویی با شخصیت اصلی داستان همذاتپنداری کنید.بازی Limbo معماهای مخصوص به خود را دارد و هرچند در طول داستان پسرجوان سلاحی را بهدست نمیگیرد، اما دشمنان او با بیرحمی هرچه تمامتر به برای کشتنش تلاش میکنند.

Mobile Legends: Bang Bang یک بازی پنج مقابل پنج است که اکنون مسابقات ورزشهای الکترونیکی پیرامون آن در برخی کشورها برگزار میشود. Da​ta h as  been g en᠎er᠎ated ​with GSA  Co​nt en t Ge​ne ra to​r DE MO!

بازی معرفیشده در این بخش بازی رایگانی است و همه افراد میتوانند از آن لذت ببرند. بازی UAYEB به صورت اول شخص روایت میشود و محیط بازی نیز به صورت جهان آزاد است و فضایی به وسعت ۱۶ کیلومترمربع در اختیار شما قرار دارد که شما باید صنایع مصنوعی قوم مایا را پیدا کنید.

در مجموع ۲۰ چالش در شماره اول بازی در دسترس شما قرار دارد که در صورت خریداری نسخه دیلاکس بازی میتوانید تعداد آنها را به ۴۰ برسانید.

بازی دوربین اول شخص دارد و در مجموع با تجربه بازی به ۲۹ موتورسیکلت متفاوت دسترسی پیدا خواهید کرد. بازی Crazy Juicer سعی دارد تا با چند عنصر ساده سرعت واکنش شما را به چالش بکشد.

در اینجا همه چیزی که شما باید در مورد Minecraft به طور خلاصه بدانید وجود دارد. مهم نیست چه پلتفرمی داشته باشید، بدون شک هنوز هم تجربه بازی Minecraft خالی از لطف نخواهد بود.

مهمترین علت موفقیت High Risers پوشش یکی از بزرگترین نقاط ضعف عناوین رکوردی است؛ در بازی هر چه قدر که پیش میروید همچنان با چالشهای متفاوتی روبهرو میشوید و به همین خاطر بازی توانسته تازگیاش را حفظ کند.

چه مقدار به سرعت واکنش خود اعتماد دارید؟ برای تجربه Need for Speed No Limits نیاز به اینترنت دارید. Need For Speed 2 نید فور اسپید یک بازی خفن ماشین سواری از کمپانی EA از سری گیم های NFS میباشد.

آمار دقیقی در خصوص میزان تخلفات رایانهای و اینترنتی در دست نیست، با این حال، گزارشهای موجود از مرجع رسیدگی به جرایم رایانهای و اینترنتی در ایران (پلیس فتا) و نیز گزارشهای منتشر شده از منابع مختلف، نشانگر شیوع تخلفات رایانهای در ایران میباشد.

بازی Gris تجربهای پلتفرمر است که در جریان آن با دختری جوان همراه میشوید که در تلاش است تا راهی را برای رهایی از دردهایی که تجربه کرده پیدا کند.

تنها کاری که شما باید در هیدن فولکس انجام دهید، این است که در هر محیط، باید افراد و اشیاء مختلف را پیدا کنید.

بازیکنان آزاد هستند تا بتوانند در هر نقطه از محیط پرسه بزنند ، اشیاء ، ابزار هنری و موارد دیگر را بسازند.

نسخه اول بازی Reigns با مکانیکی بسیار ساده تجربه ای درگیر کننده ارائه می کرد و با هر تصمیمی که در طول بازی گرفته می شد بیشتر نگران عاقبت پادشاه بودیم؛ اکنون نسخه جدید با همان ایده گذشته به اضافه یکی دو مکانیک جدید بازگشته و نقاط ضعفش را هم برطرف کرده است.

بازی های پنج مقابل پنج مانند بازی دوتا ۲ نقش زیادی در گوشیهای همراه ندارند، بااینحال اگر به بازی های MOBA علاقه دارید بازی وینگلوری بدون شک یکی از بهترین بازی های MOBA در اندروید است.

دیدگاه شما در رابطه با فهرست بهترین بازی های اندروید زومجی چیست؟ در مقاله بهترین بازی های اندروید زومجی از بهترین بازی های 2022 گفتهایم.

از طرفی اگر بهدنبال بازی های ایرانی میگردید، پسرخوانده، آمیرزا یا بازی آنسوی باران از جمله شاخصترین بازی های 2022 هستند.

بهترین بازی های اندروید 2022 کدامها هستند؟ پرطرفدارترین بازی های اندروید کدامها هستند؟ آیا گوشیهای ۴ میلیون تا ۱۰ میلیون تومان میتوانند بهترین بازی های اندروید را اجرا کنند؟

اگر دنبال ترکیب سبک بقا و البته دایناسورها هستید، این بازی بدون شک بهترین گزینهتان است. این بازی جوایز زیادی از جمله “بازی سال” در چهاردهمین دوره جوایز سالانه دستاوردهای تعاملی و بهترین بازی در جوایز هنرهای فیلم و تلویزیون آکادمی 2011 انگلیس دریافت کرد.

به محض هدایت، مبلّغ از پلتفرم واسط، درآمد کسبشده را دریافت میکند. بازی فوتبال انلاین را از این سایت دریافت کنید.

از طرفی استقبال بیشتر کاربران از نوع خاص بازی، شرکتهای رقیب را نیز ترغیب میکند و رقابت را میافزاید. Iron Blade: Medieval Legends RPG یک بازی اکشن هک اند اسلش با المانهای نقش آفرینی است که میتواند برای ساعتها شما را سرگرم کند.

اسکینر و فریام (1997) در مقالهای با عنوان «تحلیل نظریه یادگیری اجتماعی از جرایم رایانهای در میان دانشجویان دانشگاه» به بررسی پنج رفتار غیرقانونی رایانهای شامل استفادة عمدی از نرم افزار کپی شده یا کپی کردن نرم افزار بدون اجازه، حدس زدن رمز عبور دیگران برای نفوذ به رایانه آنها یا دسترسی به فایلهایشان، دسترسی به رمز ورود رایانه دیگران بدون اجازه یا اطلاع آنها برای نگاه کردن به فایلها یا اطلاعاتشان، اضافه کردن، حذف کردن، تغییر یا پخش هر اطلاعاتی از رایانه دیگران بدون اطلاع یا اجازة آنها و نوشتن برنامه ویروس یا استفاده از برنامهای که به اطلاعات دیگران صدمه بزند پرداخته است.

آیا بدون ذخیره کردن بازی روی شبکه های اجتماعی یا گوگل می توانیم بازی کنیم؟ از ویژگیهای جالب بازی Need for Speed 2 شخصیسازی بینظیر آن است، به صورتی که شما میتوانید تا کوچکترین جزئیات ماشین را هم نسبت به علایق خویش تغییر دهید.

در این بازی باید در سه مسیر برجهای دفاعی دشمن را از بین ببرید و درنهایت با رسیدن به پایگاه دشمن، پیروز رقابت شوید.مانند سایر بازی های MOBA، کارتیمی و پیشروی با استراتژی از مهمترین نکاتی است که در هر مسابقه باید به آن توجه داشته باشید.

سبک پابجی موبایل، شوتر سوم شخص است و برای گذران وقت، گزینه ایدهآلی محسوب میشود. از جمله این بازی های میتوانیم به پابجی موبایل، بازی فورتنایت، بازی کش رویال، بازی کالاف دیوتی موبایل، کلش اف کلنز و پوکیمون گو اشاره کنیم.

اما در حالت Survival، زنده ماندن، ساخت سلاح و زره از جمله کارهایی است که میتوانید انجام دهید.البته ماینکرفت تنها به این موضوعات خیلی خیلی ساده خلاصه نمیشود.

Drift86 v3.5 بازی جدیدی در سبک سری بازیهای اتومبیلرانی می باشد که در سال 2019 توسط Iceberg Interactive ساخته و برای کامپیوتر عرضه شده است.

ماینکرفت یک بازی سندباکس از استودیوی موجانگ است که در سال ۲۰۰۹ برای رایانههای شخصی منتشر شد. نغمههای دختری آوازخوان که در دنیای خود گم شده است.

دنیای زیبا، سلاحهای متنوع، یک کله سلولی و کلی مرگ. این مرحله از بازی یکی از معروفترینها است که توانست با کمک گرفتن از یک عروسک غول پیکر ترسناک و آهنگی دلهره آور درون سریال، در ذهن همه افراد بماند.

علاوه بر این نقش مهم شما برخورد با حمله بشقابپرندههایی است که به زمین حمله میکنند. بازی Dead cells برای افرادی است که از مردنهای پشت سر هم و از دست دادن امتیازات اعصابشان خرد نمیشود.

از بازی آفلاین نیز بازی کندی کرش ساگا و بازی Ballz محبوبیت زیادی دارند. نیاز دارید. بنابراین میتوانید در این بازی یک زندگی مجازی با ویژگیهای دلخواه خود بسازید.

ایدا به عنوان جاسوس وارد این شهر شده تا نمونهای از ویروس G را پیدا کند. رضایت، پس از نصب حاصل میشود و بنابر مطالعة دهدشتی و عقیلی (1394)، 65درصد نصب به رضایت میانجامد.

کامای پیوندی- در یک جمله، بدون یک حرف ربط همپایه، دو جمله واره مستقل با استفاده از کاما به هم متصل می شوند.

رسانهها از جمله اینترنت، به روند ارتباطات سیاسی کمک مینماید. حال بازی را شروع کنید و یکی از کدهای زیر را وارد کنید.

نکته: این بازی نیازی به کنسول ندارد و میتوانید کدهای آن را مانند GTA رو هوا بزنید. همانطور که شاهد بودید، بازی پیشین ماینکرفت که سری کامل آن با نام Minecraft: Story Mode در اختیار شما قرار گرفت توانست محبوبیت خاصی را در بین شما پیدا کند.

دنیای بینظیر ماینکرفت هیچ محدودیتی برای شما به وجود نمیآورد. با هر بار کشته شدن در بازی Dead cells تغییراتی در دنیای بازی اتفاق میافتد.

استودیوی Playdead در دنیای تاریک لیمبو بازیکن را با پسرکی جوان همراه میکند که بهدنبال خواهر خود باید با مشکلات فراوانی روبهرو شود.

علاوهبر حالت یکبهیک شما همچنین میتوانید در حالتهای مختلف دو به دو، سه به سه و چهار به چهار به رقابت بایکدیگر بپردازید.

در بازی برای نجات جان خود باید انتخابهای مهمی بگیرید که برخی از آنها به ضرر شما و سایر افراد گروه شما تمام خواهد شد.

سازندگان وین گلوری در حال حاضر روی تغییرات بزرگی برای بهتر کردن تجربه بازی روی موبایل کار میکنند.در بازی Vainglory بازیکنان باید در دو گروه با یکدیگر رقابت کنند تا با ازبینبردن پایگاه یکدیگر دانلود بازی برای کامپیوتر پیروز رقابت شوند.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

دوست دارم حسون صدایم کنند / مهاجرانی بعدها به اشتباهش اعتراف کرد!

[ad_1] ایسنا/خوزستان به پله ایران و مروارید سیاه فوتبال ایران معروف است اما دوست دارد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.