بهترین بازی های انیمه ای اندروید و آیفون از ناروتو تا حمله به

دانلود بازی , دانلود بازی, دانلود بازی کامپیوتر, دانلود بازی ها, دانلود بازی کم حجم برای کامپیوتر, دانلود بازی برای کامپیوتر, دانلود بازی کامپیوتری

اسکواد Grim یک گروه ویژه بسیار قدرتمند است که توسط مبارزی به نام هیدز (Hades) که قصد شکست دادن نیروهای شیطانی Abyss را دارد تأسیس شده است.

دانلود بازی برای کامپیوتر

در این بازی با ساخت شخصیت خود، گروه مورد علاقه خودتان را از بین چهار گروه اسلکترین، گریفیندور، ریون کلاو و هافلپاف انتخاب میکنید و وارد ماجراجویی در مدرسه هاگوارتز میشوید.

با این وجود، در عناصری مانند اکشن خشونت آمیز، شخصیت اصلی با کاتانا به عنوان برجسته ترین سلاح، قاتلان به عنوان یک موضوع مهم و سبک بصری Cel shading مشترک است.

جلوههای دیجیتال و بصری این بازی در میان بازی های اکشن رایگان کامپیوتری بسیار چشمگیر و جالب توجه است. در واقع این دو بازی شباهتهای زیادی دارند ولی گیمرهای حرفهای بنا بر تفاوتهایی، معمولاً یکی را بر دیگری ترجیح میدهند.

دانلود بازی ها

سایتهای مختلف ایرانی و خارجی برای گیمرهای کشورمان دانلود بازی کامپیوتر را ممکن کردهاند. چگونه دانلود بازی کامپیوتر را انجام دهیم؟

دانلود بازی کامپیوتر

شما میتوانید بازی Half Dead را بصورت مستقیم از اف دی ال دانلود کنید. از ویژگی های منحصر به فرد این بازی به نوعی ادغام آن از دو گونه بازی های جنگی و ماشین سواری میباشد.

بازی هیتمن که قدیمتر بیشتر به عنوان یک بازی کنسولی شناخته میشد، خیلی زود جایگاه خود را در میان گیم های PC بهدست آورد.

بازی 100 Doors Puzzle Box یک بازی معمایی است. البته اولین بازی ویدئویی در زمانی که هنوز کامپیوتر به شکل فعلی در نیامده و موجودی عظیمالجثه بود، در سال 1962 ساخته شد.

با اینکه تجربه کردن پوکیمان گو در کشورمان دردسرهای خودش را دارد و خود بازی هم از آن تب و تاب روزهای اولش افتاده، اما مطمئن باشید که هنوز ارزش بازی کردن را دارد.

دانلود بازی کم حجم برای کامپیوتر

در این بازی 20 تیم 3 نفره وارد محوطه بازی میشوند و باید با هم به رقابت بپردازند تا یک تیم باقی بماند.

بهترین بازی های مسابقه ای برای اندروید – این بازی به طور مختصر رکورد موفقترین بازی موبایلی در تاریخ را داشت تا اینکه چند هفته بعد از آن بازی Call of Duty منتشر شد.

بیشک صنعت بازیسازی یکی از موفقترین و پر درآمدزاترین صعنتهای مدرن در دنیا است. این صنعت چنان رشد کرده است که گیمرهایی در جهان تنها از طریق شرکت در تورنمتهای بازیهای کامپیوتری کسب درآمد و امرار معاش میکنند.

استودیوهای بازیسازی بهشدت سرگرم طراحی و ساخت بازیهای جدید و ایجاد تغییرات و بهبود بازیهای قبلی هستند تا در رقابت سنگین صنعت گیم، جایگاه قابل توجهی را به دست آورند.

دانلود بازی کامپیوتری

همانطور که از نام آن میتوان حدس زد، هر تیم باید از ساختمان باستانی خودش دفاع و در عین حال به ساختمان باستانی دشمن حمله و آن را نابود کند تا تیمش برنده شود.

این بیشتر به هر فرد بستگی دارد که بتواند با کدام بازی ارتباط بهتری برقرار کند. انتخاب بهترین بازی آنلاین کامپیوتر بیشتر به سلیقه گیمر ارتباط دارد تا چیزهای دیگر.

This po st h​as been cre​at ed with t he help of GSA C​on te​nt G᠎enerat​or DE MO!

حالا شما در نقش کارکتر اصلی با دوستان خود همراه می شوید تا بتوانید دنیا را از این حالت خارج سازید و صلح و آرامش را به آنجا بازگردانید.

این دو بازی که با فاصله زمانی کمی از هم در دسترس پلیرها قرار گرفتند، بازیهای پازلی هستند و میتوانند با ساختار جذاب خود، شما را برای ساعتهای متوالی مشغول به خود کنند.

هنوز خیلی زود است که بگوییم این بازی میتواند از فورتنایت یا پابجی جلو بزند یا نه، ولی تعداد گیمرهایی که به این بازی روی آوردهاند در یک سال از 50 میلیون نفر هم گذشته است.

در واقع میتوان گفت هرکجا که باشید و هر وسیلهای که داشته باشید، میتوانید با آن فورتنایت بازی کنید. در جریان بازی میتوانید با شخصیتهای مختلف تعامل داشته باشید و در این بین مشکلات آنها را برای دریافت آیتم حل کنید.

این بازی کم حجم و شیرین، خلاقیت و مهارت حل معما را در کودک شما تقویت میکند. در این بازی شما باید با گوش دادن به حرف های ساکنین شهر مسائل را حل کنید و از این شهر جان سالم به در ببرید.

Roblox یکی از بهترین بازی ها برای اندروید است که کاربران ایرانی کمتر آن را میشناسند. در واقع به هر سایت و مجلهای که سر بزنید، Chrono Trigger را بهعنوان یکی از بهترین بازیهای نقشآفرینی تاریخ میشناسند.

این بازی روی کامپیوتر، کنسول بازی و گوشی موبایل قابل دسترسی است و بیش از 400 میلیون کاربر تنها روی سیستمهای موبایلی دارد.

بازی Retro Highway همانطور که از نام آن پیداست سبک رترو (Retro) دارد و همین موضوع با گرافیک پیکسلی و کنترلهای ساده این سبک، باعث میشود تا بازی به یکی از بهترین عناوین در بین تمام بازی های موتورسواری موبایل تبدیل شود.

این بازی انلاین از طریق کامپیوترهای ویندوزی، macOS، نینتندو سوئیچ، اکسباکس وان، پلی استیشن 4 و گوشیهای موبایل اندروید و iOS قابل اجرا است.

گیم پلی این بازی مانند نسخههای قبلی است. این بازی هیجانی علاوه بر کامپیوتر، بر روی ایکسباکس وان، پلی استیشن 4 و نینتندو سوئیچ هم قابل اجرا است.

بازی DanMachi – Memoria Freese از روی انیمهای با نام ? Decentral Games فراتر از یک بازی ارز دیجیتال ساده است و میخواهد دنیای متاورس خاص خود را توسعه بدهد.

کارتهای قابل معامله در این بازی کریپتو از نوع NFT و دارای ارزش در دنیای واقعی هستند. قبل از شروع بازی میتوانید انتخاب کنید که نوع دوربین به شکل اول شخص یا سوم شخص تنظیم شود.

این بازی اکشن در یک دنیای آزاد و از دیدگاه سوم شخص طراحی شده است. در دنیای ساخت و طراحی گیم آنقدر رقابت شدید است که کمپانیها برای محصولات خود چیزی کموکسر نمیگذارند!

دپارتمان پلیس شهر راکون، شما را به دنیای از صحنه های اکشن و پرتنش دعوت میکند. بازیکن در این بازی کارکنان را استخدام میکند، سپس تمام مهارتهای لازم را به آنها آموزش میدهد و تلاش میکند پول بیشتری بهدست بیاورد.

تمام درآمد حاصل به دست آمده توسط نمایش این برنامه برای حمایت از دموکراسی و مبارزه با شورشیان گستاخ که سیستم را تهدید میکنند خرج میشود.

این بازی ساختهی های رز استودیو (Hi-rez Studio)، خالق بازی های Paladins و Realm Royale می باشد که همیشه معروف است به کپی کردن سبک بازی های خود از دیگر استودیوها.

در این بازی داشتن سرعت عمل مهم است چون ریزش کوه همواره در تعقیب شماست. استودیو بازیسازی دیجیتال اکستریمز در سال 2013 این بازی را عرضه کرد و به عنوان یک بازی خوشساخت در میان بازیهای چندنفره آنلاین شناخته میشود.

نسخه کامپیوتری پابجی 30 دلار قیمت دارد و شاید به همین دلیل در کشورهایی مثل کشور ما، بازیهای رایگان در همین سبک مانند فورتنایت، ترجیح داده میشوند.

500 هزار دلار باقیمانده هم که صرفا برای دارندگان «بتل پس» (Battle Pass) کنار گذاشته شده بود، طی 1 ساعت به فروش رسید.

این بازی در ابتدا برای PC منتشر شده بود ولی با توجه به استقبال فراوان و پایداری که از آن شد، نسخههای کنسول و موبایلی آن هم عرضه شدند.

اپکس لجندز هم یک بازی کامپیوتر جدید در این سبک است که در سال 2019 بدون هیچ تبلیغات قبلی و بهصورت ناگهانی عرضه و با استقبال نسبتاً خوبی مواجه شد.

این بازی در سال 2017 عرضه شد و هنوز هم جذابیتهای داستانی و گرافیکی خود را دارد و مخاطبان خود را حفظ کرده است.

این بازی تعداد مراحل زیادی دارد و میتواند مدتها کودک شما را سرگرم کند. سبک آن تقریبا مدل بتل رویال است، به همین دلیل توانسته محبوبیت زیادی نزد بازیکنان پیدا کند.

این بازی بیش از ۲۰۰ اتومبیل و دوچرخه با عملکرد بالا دارد تا شما را از مرزها دور کند. اسکای میویس ساید چین یا همان زنجیره فرعی خود را برای شبکه اتریوم توسعه داده است تا بازیکنان بتوانند توکنهای غیر مثلی را بدون نگرانی درباره کارمزد گس (Gas) مبادله کنند.

از آنجایی که هر Axie قدرت منحصربهفرد خودش را دارد، این بازی کریپتو مبتنی بر بلاک چین اتریوم، استراتژی محور است و از لایههای تاکتیکی قوی تشکیل میشود.

برخی از بازیها را میتوان مستقیم روی مرورگر کامپیوتر اجرا کرد ولی برخی به نصب نیاز دارند. در این یادداشت قصد داریم با برخی از محبوبترین بازیهای کامپیوتری آشنا شویم.

تصمیمی که نتیجهاش یکی از بهترین، اعتیادآورترین و البته پرججمترین بازیهای گوشی بود. پیدا کردن بازی بهدرد بخور و باکیفیت برای گوشی اندرویدی با چرخ زدن در گوگلپلی یا اپاستورهای مشابه کاری طاقتفرسا و زمانبر است.

این اتفاق در حالی رخ میدهد که شاهد سقوط نسخه PS4 بازی در منطقۀ اروپا به رتبۀ 18 هستیم. بازی محبوب، سرگرم کننده و جالب در سبک بازیهای موزیکال از استودیوی بازیسازی از استودیوی AMANOTES سازنده بازی های معروف Magic Tiles 3 ، Tap Tap Reborn 2 و Dancing Ballz: Music Line برای اندروید است.

از مهم ترین دسته بندی های بازی های فکری، بازی با ریاضی است که در آن اعداد و ارقام مخالفی را باید در عرض چند ثانیه جمع، ضرب، تفریق و تقسیم کنید و این بستگی به هوش و ذکاوت شما دارد.

لیگ اف لجندز در ایران هم طرفداران زیادی دارد و این گیمرها لیگهای حرفهای بازی را برگزار میکنند. همه چیز در چنین جهانی به هم گره خورده است و حیات سیاره کاملا به شما بستگی دارد.

قسمت پولی فورتنایت، نجات جهان یا سیو د ورلد (Save The World) نام دارد که باید علیه زامبیها بجنگید. دهکده شما میتواند با دهکده سایر کاربران متحد شود، و یا بر علیه دهکده های دیگر وارد جنگ شود.

امکان انتخاب کارکترها از میان کلاس های مختلف برای شما مهیا شده است که می توانید از میان آن ها انتخاب کرده و راه موفقیت را پیش بگیرید.

بخش رایگان آن یعنی Battle Royale که یکی از پرطرفدارترین بازیهای حال حاضر در جهان است، میتوانید با بازیکنان دیگر به رقابت بپردازید و با کسب امتیاز، لباسها و ابزار مختلفی برای خود بخرید.

شما مأمور 47 را که قاتل قراردادی ICA است، کنترل و مدیریت میکنید. فرض کنید در حال تجربه عنوان FPSای هستید که ریتم بسیار بالایی دارد و شما به شدت درگیر بازی هستید.

شاید Vainglory در حال حاضر بهترین بازی سبک MOBA روی اندروید باشد. مراحل تولید بازی «ارتشهای فرازمینی» از دی ماه سال 1390 و با نسخه رایگان موتور بازیسازی Unreal Engine 3 ملقب به Unreal Development Kit (به اختصار:UDK) آغاز شد و انتشار بازی در شهریور ماه سال 1394 بر روی رایانههای شخصی صورت گرفت.

بازی های اکشن شامل چالش های فیزیکی هستند که روی هماهنگی چشم و دست و زمان واکنش تاکید دارند. بازی جدید کامپیوتر کدامها هستند؟

برترین بازیهای جدید از نگاه ما، گزیدهای از بهترین بازیهایی است که تازه وارد بازار شدهاند و از نگاه سردبیران بازار بهترین بازیهای جدید هستند.

از آنجایی که تاکنون چندین و چند بازی از این مجموعه منتشر شده، معرفی تکتک آنها کاری بسیار دشوار است.

هنگامی که میخواهید بازی را انجام دهید، کاراکتری به نام ویچر (با نام اصلی گرالت ریویا) را خواهید داشت که شکارچی هیولا است.

اما در حالت Survival، زنده ماندن، ساخت سلاح و زره از جمله کارهایی است که میتوانید انجام دهید. امروزه انجام بازیهای کامپیوتری یکی از سرگرمیهای مورد علاقه نوجوانان و جوانان است.

در این بازی باید با هوشمندی زیادی اقدامات خود را انجام دهید، زیرا کوچکترین اشتباه موجب شکستتان خواهد شد. دوتا 2 یک بازی آنلاین کامپیوتر در سبک MOBA یا میدان جنگ چندنفره آنلاین است که از لحاظ شهرت و محبوبیت، چندین سال است که با لیگ آف لجندز رقابت تنگاتنگی دارد.

این بازی یکی از متمرکزترین و تکنیکی ترین اول شخص های شوتر را دارد. پول داخل بازی وی باکس (V-Bucks) نام دارد و شما با توجه به لول خود میتوانید وی باکس را برای لباسهای مختلفی خرج کنید.

این بازی ساده spacewar نام داشت و تنها کار آن شلیک به سیارههای دیگر که به شکل نقطه ترسیم شده بودند، بود.

داستان بازی از این قرار است که cuphead و برادرش با موانع و دشمنان مختلف مبارزه میکنند تا در نهایت بتوانند غول مرحله آخر را شکست دهند.

دادگاه شرافتمندانه تصمیم گرفت تا برای اجرای حکمتان به شما حق انتخاب دهد. آیا گیمی را میشناسید که بهنظر شما بهترین بازی PC باشد ولی به اندازه لازم به آن توجه نشده باشد؟

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

دومین پیروزی فوتبالیست های ناشنوا مقابل هلند زیر باران شدید

[ad_1] تیم ملی فوتبال ناشنوایان کشورمان در دومین دیدار بازی های المپیک برزیل با نتیجه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.