بسیج برای حل مشکلات گیلان از طریق بومی سازی

[ad_1]

ایسنا/ گیلان فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه هر نقطه گیلان از نعمت الهی برای رشد اقتصادی برخوردار است، تصریح کرد: بسیج نیازمند بومی سازی و چاره اندیشی برای حل مشکلات در هر استان است.

سردار محمد عبدالله پور در جلسه تودیع و معارفه جانشین فرماندهی سپاه قدس گیلان در بسیج اقشار که در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت برگزار شد، با بیان اینکه دشمن در تلاش است تا نشان از ناکارآمدی نظام جمهوری اسلامی و توانمندی های بسیا است، لذا هدف کلی او کوچک شمردن این نهاد مقدس در کشور است.

وی یکی از مهمترین اهداف بسیج را رفع مشکلات ادارات دانست و گفت: بسیج اقشار باید مشکلات تشکل ها را حل کند بنابراین گزارش به مسئولان کافی نیست.

فرمانده سپاه قدس گیلان با تاکید بر لزوم توجه به بومی سازی پایگاه در کشور گفت: در پرونده های بسیا 17 دستگاه وجود دارد که هرکدام ظرفیت و نیروهای متخصص بسیار خوبی دارند و در صورت وجود همه مشکلات وجود دارد.

عبدالله پور با بیان اینکه هر نقطه گیلان از نعمت الهی برای رشد اقتصادی برخوردار است، تصریح کرد: بسیج نیاز به بومی سازی و چاره اندیشی برای حل مشکلات در هر استان دارد، بنابراین یکی از خواسته های بسیجی ما ارائه راهکار مناسب است. بدون گزارش کار

وی با توجه به نقش بی بدیل بسیج در حل بحران کرونا در گیلان افزود: کرونا به مسئولان نشان داده است که بسیج چه ظرفیتی در کشور دارد و باید از نیروهای متخصص در سازمان خودکفایی بسیج استان گیلان برای تولید بسیاری از محصولات استفاده شود. ” ; در غیر این صورت هیچ مشکلی در کشور حل نمی شود.

فرمانده سپاه قدس گیلان کشاورزی برنج، زیتون و الوار را یکی از نقاط قوت کشاورزی گیلان عنوان کرد و گفت: برای کاشت نهال.

حجت الاسلام والمسلمین احسان الله محمدی رئیس دفتر نماینده عالی قدس در گیلان نیز با بیان اینکه مسئولان باید از فرصت خدمت به مردم نهایت استفاده را ببرند، گفت: در این راستا مسئولان باید از فرصت خدمت به مردم استفاده کنند. برای سعادت دنیا و آخرت

وی بسیج را منشأ خیر معرفی کرد و گفت: بسیج منشأ خیر و سازندگی است بنابراین با وجود بسیج وجود مشکلات در کشور قابل قبول نیست.

سرهنگ حسن حبیبی جانشین سابق سپاه قدس گیلان در بسیج اقشاری ​​نیز تفاوت انقلاب اسلامی ایران با سایر انقلاب ها را نقش موثر گروه های مردمی پس از پیروزی دانست و گفت: پس از پیروزی معروف انقلاب اسلامی و نگذاشتند دشمنان حتی یک وجب از این سرزمین را جدا کنند.

وی درباره نقش بسیج مستضعفین در حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی به ویژه در ایام ولیعهدی گفت: انقلاب اسلامی و ایام ولیعهدی تأثیر ویژه خود را نشان داده است.

جانشین سابق سپاه قدس گیلان در بسیج اقشار نقش بسیجیان گیلان را در تسریع روند واکسیناسیون بسیار موثر دانست و گفت: تسریع در روند تزریق واکسن در گیلان که بسیار ارزشمند است.

حبیبی با تشکر از همه پایگاه ها در امور اقشار گفت: سازمان راهبردی پایگاه یکی از مهم ترین بخش های سپاه پاسداران است چرا که اقدامات بسیار خوبی در این سازمان انجام شده و این روند قطعا مستمر است. “

وی با تاکید بر اینکه سازمان بسیج از ظرفیت متخصصان هر حوزه برای حل مشکلات بزرگ گیلان استفاده کرد، گفت: دوران کرونا بود.

جانشین سابق نیروی قدس گیلان در امور بسیج اقشار و با تاکید بر لزوم توجه حداکثری به استفاده از پایگاه در امور اجرایی کشور، افزود: ایشان انسانی بسیجی و مستکبر هستند زیرا آگاه از آن. ، سعی در تضعیف این نهاد مقدس دارد.

سرهنگ علی حسینی جانشین جدید سپاه قدس قلا در بسیج اقشار در پایان با بیان اینکه جامعه نخبگان بسی می تواند در حل بسیاری از مشکلات کمک کند، گفت: تعالی گیلان.

وی درباره برنامه های بسیج اقشار پیشرو گفت: از مهمترین برنامه های بسیج اقشار می توان به تشکیل اتاق فکر، شبکه سازی بسیان و گفتمان سیاست استانی اشاره کرد.

به گزارش ایسنا، در پایان این مراسم از زحمات سرهنگ حسن حبیبی تقدیر و از سرهنگ عباس حسینی به عنوان جانشین فرمانده نیروی قدس گیلان در بسیج اقشار تقدیر شد.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

دوست دارم حسون صدایم کنند / مهاجرانی بعدها به اشتباهش اعتراف کرد!

[ad_1] ایسنا/خوزستان به پله ایران و مروارید سیاه فوتبال ایران معروف است اما دوست دارد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.