برش لیزر مس و مزایای آن (4)

برش لیزر مس و مزایای آن
برش لیزر مس, دستگاه برش لیزر مس

ورق های ضخیم یا ورق های سنگین به ورق هایی گفته می شود که ضخامت آنها از 20 میلیمتر بیشتر و از 60 میلیمتر کمتر باشد. در برش لیزر برنج به دلیل اینکه ورق های برنجی جزو ورق های منعکس کننده نور قرار میگیرند ممکن است آسیبی را متوجه دستگاه به دلیل این برگشت نور کنند که به این برگشت نور فلش بک برش مس با لیزر نیز گفته میشود. اما نکته ای که در اینجا وجود برش لیزر آهن و برش لیزر استیل و برش لیزر گالوانیزه بسیار متداول است. این امر میتواند در برش لیزری فلزات از جمله برش لیزری آلومینیوم و استیل و آهن مورد استفاده قرار گیرد. این شرکت  از ابتدای شروع به فعالیت خود در زمینه برش لیزر همواره بهترین و مدرن ترین تجهیزات و دستگاه های لیزری را به کار گرفته است و البته با توجه به تعرفه های مناسب توانسته هزینه های مشتریان را نیز برای برش تا حد زیادی بکاهد.

دستگاه برش لیزر مس

شرکت برش لیزر نیک خدمات حکاکی با دستگاه لیزر، برش لیزر آهن، برش لیزر مس و برش لیزر آلومینیوم را با بهترین تعرفه به انجام میرساند و تا کنون نیز رضایت مشتریان خود را با توجه به ارائه خدماتی با کیفیت جلب نموده است. فلزات زیادی وجود دارند که امروزه در بخش تولید کالا و یا ساختمان سازی مورد استفاده قرار میگیرند که همگی نیز برای اینکه به ابعاد و اشکال مناسب در آمده و سپس مورد استفاده قرار گیرند ابتدا باید برش دقیقی بر روی آنها انجام شود. مزیت اساسی خدمات برش لیزری در حجم بالا این است که به سرعت می توان نیاز مشتری را برطرف کرد. در برش لیزری ابتدا طراح باید نحوه برش را به دستگاه برش لیزری تعریف کند تا دستگاه نیز بر اساس آن برش را انجام دهد. هنگام لیزر برش آلومینیوم، برگشت نور لیزر از برش لیزر آهن و استیل کمی بیشتر است؛ بنابراین در فرایند اجرا اخلال ایجاد می کند. برای جلوگیری از هرگونه خطر و یا قطع احتمالی فرایند برش بهتر است تا سرعت برش فلزات براق کم بوده و فلز با مقدار بیشتری انرژی گرم شده تا برش لیزری با نتیجه بهتری انجام شود.

برخی دستگاه های برش لیزر برنج وجود دارند که از توان کمی برای افزایش سرعت برخوردار هستند که در نتیجه نمیتوان این دستگاه ها را در سرعت بالا مورد استفاده قرار داد زیرا ممکن است با اشتباه و خطایی که در برش بوجود می آید ورق برنجی ضایع شده و هزینه هایی ایجاد شود. برش ورق یا شیت مس توسط لیزر مزایایی دارد که نسبت به سایر روش های برش برتری دارد. اغلب شرکت ها و کارگاه های صنعتی در رابطه با برش لیزری آلومینیوم با مشکلات مختلفی رو به رو می شوند به دلیل آن که برش آن کاری دشوار است. یکی از مزیت هایی که برش لیزر آهن، برش لیزر مس، برش لیزر آلومینیوم و همچنین برش لیزر برنج ایجاد میکند بالا رفتن سرعت برش میباشد که البته هر چه ارزش فلز بیشتر باشد باید دقت بیشتری در بالا بردن سرعت بخرج داده شود. ساخت ظروف یکی دیگر از انواع صنعت ها در برش لیزر با استفاده از خدمات برش لیزر مس حرفه ای می باشد که می توانیم ظروف بسیاری را از مس در فروشگاه ها مشاهده کنیم و این دلیل بر چکش خواری این ف می باشد. برش لیزر نیک جزو مجموعه های معتبر برش لیزر در کشور میباشد که از مدرن ترین تجهیزات و همچنین پرسنلی مجرب برای ارائه خدمات خود به مشتریان بهره گرفته است و تا کنون کلیه مشتریان این مجموعه از خدماتی که دریافت نموده اند رضایت کاملی داشته اند.

برش لیزر مس

ما با به کارگیری پرسنل مجرب همه مراحل طبق برنامه بندی انجام می دهیم تا تحویل کار به موقع صورت گیرد. اما ما در اینجا به شما میگیم که چطوری با برش لیزر فلزات این کار رو انجام بدین! برش فلزات با دقت خاصی صورت می گیرد و این امر بستگی به ضخامت قطعه مورد نظر ما دارد. ضایعات ناشی از برش میتواند هزینه ها را افزایش دهد زیرا ورق های مسی و به طور کلی فلز مس از فلزات گران بها محسوب میشود که از این رو هر گونه ضایعاتی که از برش حاصل میشود میتواند هزینه ها را افزایش دهد. از اولین مراحلی که در رابطه با برش لیزر برنج و چگونگی انجام آن باید به آن اشاره کنیم پیاده سازی طرحی است که قرار است که در هنگام برش بر روی ورق اجرا شود. برش نه تنها به برش مکانیکی نیاز دارد، بلکه به تجربه نیز نیاز دارد. هنگام برش مواد فلزی با انعکاس بالا، نیاز به افزودن گاز کمکی است، زمانی که دستگاه برش لیزری مس فلز را برش می دهد، گاز و مواد کمکی اضافه شده در شرایط دمای بالا برای افزایش سرعت برش واکنش نشان می دهند. قیمت بالای این ورق های فلزی باعث شده تا شرکت هایی که در زمینه برش فلز مس فعالیت میکنند دقت بیشتری در هنگام برش به خرج دهند تا امکان بروز هر گونه مشکل برای ورق های برنجی به حد اقل خود برسد.  This was c re​ated wi th G SA Con te᠎nt Gener​ator  DEMO!

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

دوست دارم حسون صدایم کنند / مهاجرانی بعدها به اشتباهش اعتراف کرد!

[ad_1] ایسنا/خوزستان به پله ایران و مروارید سیاه فوتبال ایران معروف است اما دوست دارد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.