برش آهن، مس، فولاد، استیل (6)

برش آهن، مس، فولاد، استیل
برش لیزر استیل, دستگاه برش لیزر استیل

یکی از مشکلات رایج در برش، ناهمواری بهدلیل کند بودن تیغههای برش یا عدم تطابق فضای برش با سطح متریال است که در برش لیزر برنج تا حد بسیار زیادی از بین رفته است؛ در اثر تابش بدون زاویه پرتو لیزر، لبههای فلز صاف و صیقلی خواهند بود. در این خصوص می توان به ابزار برش هایی از قبیل برش با لیزر، قیچی های برش، به روش پلاسما، به روش سی ان سی، به روش واترجت، اره های مخصوص رومیزی و انواع فارسی بر ها اشاره کرد. در این خصوص می توان به ابزار برش هایی از قبیل برش با لیزر، قیچی های برش، به روش پلاسما، به روش سی ان سی، به روش واتر جت، اره های مخصوص رومیزی و انواع فارسی بر ها اشاره کرد. از مزایایی که این روش به جای برشهای مکانیکی و سنتی دارد، می توان به سهولت در بهکارگیری، کیفیت و تمیزی (عدم وجود لبههای اضافی در قسمتهای برش خورده) محصول نهایی اشاره کرد. میزان سرعت برش لیزر آلومینیوم بستگی به توان دستگاه لیزر دارد تا برش را در کوتاهترین زمان ممکن و با دقت بالا انجام دهد؛ اگر توان و اشعه ی لیزر بالا باشد، سرعت برش نیز افزایش می یابد که این فرایند کیفیت و ظرافت نهایی کار را افزایش می دهد.  This con​te᠎nt has be​en writt en with G᠎SA Con te​nt  Ge nerator DE MO !

در اینجا باید از دستگاه سی ان سی استفاده کنیم.

ابزارآلات متعددی جهت برش ورق استیل روی کار آمده اند که هر کدام بسته به نوع آلیاژ و ضخامت ورق های استیل می توانند کاربردهای خاصی داشته باشند. ابزارآلات متعددی جهت برش ورق استیل با دستگاه های سی ان سی و دستگاه های لیزر در صنعت به کار آمده اند، که هر کدام بسته به نوع آلیاژ و ضخامت ورق های استیل می توانند کاربردهای خاصی داشته باشند. دستگاه های سی ان سی قابلیت های بی نظیری در صنعت دارند و مطمئنا در هر کارگاه رو به رشد ماشین کاری استیل یکی از این دستگاه ها پیدا می شود. یکی دیگر از دلایل محبوبیت دستگاه لیزر در برش فلز استیل، هزینه پایین آن است. را برش داد. جهت کنترل آتش در محل برش معمولا از گاز اکسیژن یا نیتروژن بسته به فلز مورد نظر استفاده می شود. در اینجا باید از دستگاه سی ان سی استفاده کنیم. برش ورق استیل با دستگاه های سی ان سی و لیزر فرآیندی جداگانه در صنعت ایجاد کرده است. در برش لیزر سی ان سی ورق استیل و استنلس استیل یکی از پارامترهای دخیل در محاسبه قیمت با توجه به گوناگونی فلزات و ورقهای مختلف، گازهای اکسیژن و نیتروژن هستند. لازم به ذکر است با توجه به بودجه و هزینه ای که برای برش لیزری در نظر گرفته ایم این است که گاز مصرفی برای برش تغییر می کند، گاز نیتروژن قیمت بالاتری نسبت به گاز اکسیژن دارد. This w as created wi​th the help of G SA Content G​enerat or Dem oversion !

برش لیزر استیل

لازم به ذکر است با توجه به بودجه و هزینه ای که برای برش لیزری در نظر گرفته ایم این است که گاز مصرفی برای برش تغییر می کند. برای برش های لیزری که نیاز به پلیسه کمتر و لبه های تمیز تر داریم از گاز نیتروژن استفاده می کنیم و در برش های لیزری که کیفیت لبه های برش برای ما اهمیت نداشته باشد از گاز اکسیژن استفاده می کنیم. این روش برای ورق های استیل با ضخامت ۰.۵ تا ۱۷۰ میلی متر مناسب می باشد که در آن از آمپری بین ۲۰ تا ۱۰۰۰ میلی آمپر استفاده می کنند. ما در مبین تک، بیش از ۳۰ مقاله کاربردی و مهم نوشته ایم تا نکات مهم و اموزش های کاربردی در مورد دستگاه های برش لیزر به شما بدهیم. دستگاه لیزر برش فلزات، سبب افزایش سرعت و کاهش هزینه در صنایع مختلف میشود که نکته بسیار مهمی برای صنعتگران است.

عدم نیازبه استفاده از نیروی متخصص و نیروهای کار انسانی جهت برش برنجُ هزینه ها با استفاده از دستگاه برش لیزر تا حد زیادی کاهش می یاید. خدمات برش لیزر استیل در تهران با توجه به اینکه متقاضیان بسیار زیادی دارد به دلیل اینکه شرکتهای زیادی در تهران مشغول به کار هستند و مشاغل متعددی به قطعات استیل نیاز دارند، مورد توجه بوده و به همین جهت افراد برای دریافت خدمات برش لیزر استیل تهران به مراکز معتبر مراجعه میکنند. امروزه با توجه به هزینه های پایین، سرعت، کیفیت و دقت بالای برش لیزر فلزات از جمله ورق های استیل ضخیم، از دستگاه برش لیزر استیل با توان بالا استفاده می کنند؛ در بسیاری از موارد این دستگاه ها جایگزین مناسبی برای دستگاه CNC، واترجت و پلاسما است. با استفاده از برش لیزر استیل دیگر شاهد لبه دار شدن قسمت های برش داده شده نخواهید بود و این مهم ترین مزیت استفاده از برش لیزر استیل در برابر برش های مکانیکی گذشته است. لیزر توانایی برش، حک و علامت گذاری ورقه های استیل با ضخامت های متفاوت در کمترین زمان و دقت بسیار را دارد. دستگاه های تولیدی رادوکس از دقت بسیار بالایی برخوردار هستند. اما استفاده از روش پلاسما معایبی را نیز به همراه دارد که عبارتند از: پلاسما برای محیط زیست بسیار مضر می باشد و برای بدن انسان و طبیعت از خطر بالایی برخوردار است.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

سفیر ایران در اتریش به شناسایی سناتور آمریکایی پاسخ داد

[ad_1] سفیر ایران در اتریش در واکنش به توئیت یک سناتور آمریکایی که به صراحت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.