انتصاب مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان

[ad_1]

ایسنا/ گیلان با حکم رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، «محمدرضا داوطالب» مدیرکل جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلانا شد.

سید امیر حسین قاضی زاده هاشمی معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران طی حکمی «محمدرضا قاضی داوطلب محله» را به عنوان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان منصوب کرد.

حکم سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی خطاب به محمدرضا قاضی محله داوطلب:

نظر به تعهد و تجارب ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم به سمت مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان منصوب می شوید. در این راستا انتظار می رود با استعانت از خداوند متعال و با استعانت از توانمندی های تخصصی در بنیاد و استان و همراهی و همدلی همکاران اداره کل خط مشی کلی نظام در ارتقا و تقویت فرهنگ ایثار و جهاد. اولویت های زیر را ارائه دهید.

در این تصمیم در اولویت‌هایی از جمله ترویج، ترویج و تقویت ارزش‌ها و باورهای فرهنگ ایثار و جهاد در جامعه؛ حفظ و ترویج آثار، ارزش‌ها، حماسه‌ها و تجربیات انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با ایجاد، توسعه و نگهداری موزه‌ها، بناها، نمادها و نشانه‌های جهاد، مقاومت و ایثار و ساماندهی گلزار شهدا. التزام به رویکرد به تکریم و تکریم شهدای افتخاری و پاسداری از کرامت حق بزرگ آنان بر کشور. حفظ و ارتقای جایگاه و منزلت اجتماعی، عزت، خودباوری، اقتدار و هویت جامعه ایثارگران با تبیین نقش بزرگ و مشهود آنان در انقلاب اسلامی و دستاوردهای دفاع مقدس؛ ارتقای سطح علمی، آموزشی و توانمندسازی شهدا و خانواده های شهدا به منظور ایجاد نقشه فعال و حضور موثر فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و اداری. شناسایی نیازهای واقعی و ارائه خدمات مؤثر به ایثارگران و خانواده شهدا در ابعاد مختلف آموزشی، اجتماعی، بهداشتی، درمانی، بیمه ای، زندگی، اشتغال و مسکن با رعایت اصول کرامت، عدالت و ایثار. تاکید بر مشارکت فعال در تدوین برنامه عملیاتی و نظارت مستمر آن در اداره کل و نیز افزایش کارایی و ارتقای بهره وری است.

تلاش برای ایجاد سازمان جامع الکترونیکی در تمامی سطوح حاکمیتی و ارتباط مؤثر خدمات ارائه شده به جامعه ایثارگران. بهبود کمی و کیفی خدمات سلامت جامعه فداکار و سرعت ارائه خدمات برای افزایش رضایت جامعه هدف. توجه ویژه به آموزش و پژوهش و گسترش روابط علمی با دانشگاه ها و مؤسسات آموزشی و پژوهشی استان. زمینه سازی، ایجاد و توسعه ظرفیت های لازم رسانه ای بویژه صداوسیما و دستگاه های علمی، آموزشی، فرهنگی و هنری استان برای ترویج فرهنگ ایثار و جهاد و حمایت حقوقی و قضایی از ایثارگران و هماهنگی با این اداره کل. -کل برای عدالت از دیگر اولویت هاست که از سوی مدیرکل جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان اعلام شد.

این قضاوت همچنین تعامل و ارتباط نزدیک با سایر ادارات بنیاد و رهبری عالی استان را برجسته می کند.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

سفیر ایران در اتریش به شناسایی سناتور آمریکایی پاسخ داد

[ad_1] سفیر ایران در اتریش در واکنش به توئیت یک سناتور آمریکایی که به صراحت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.