انتشار ویژه برنامه های حرم رضوی در سالروز شهادت امام کاظم (ع)

[ad_1]

ایسنا/ خراسان رضوی همزمان با سالروز شهادت امام موسی کاظم (ع) و به همت معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی، چندین ویژه برنامه فرهنگی و مذهبی در حرم رضوی پیش بینی شده است.

حرم حضرت ثامن الحجة علی بن موسی الرضا (ع) در روز شهادت امام موسی کاظم (ع) میزبان زائران و عزادارانی است که با دلی آکنده از حزن و اندوه به سوگ شهادت حضرت آمده اند. پدر بزرگوار حضرت رضا (ع).

این آستان مقدس چندین برنامه ویژه عزاداری با محوریت ایوان امام خمینی (ره) تدارک دیده است تا زائران و مجاوران عزادار در جوار حرم امام هشتم (ع) به عزاداری و عزاداری بپردازند.

یکشنبه 8 اسفند مصادف با سالروز شهادت حضرت موسی بن جعفر (ع) آیت الله سید احمد احلام الهود نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و امام جمعه مشهد طی مراسمی برگزار شد. ساعت 10:30 در ایوان امام خمینی. می توان سبک زندگی امام کاظم(ع) و مقاومت ایشان در برابر مستکبران را بیان کرد و صادق آهنگران قبل از ظهر و عصر زیارت امام کاظم(ع) را قرائت می کند.

مراسم عزاداری ایام شهادت حضرت باباالحوایی (ع) با قرائت زیارت رجبیه توسط حاج میثم مطیعی در ایوان امام خمینی (ره) و امام کاظم (ع) و ذکر مصیبت آغاز می شود. سید جعفر ماهرخسار به این مراسم معنوی و مذهبی پایان می دهد.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

دومین پیروزی فوتبالیست های ناشنوا مقابل هلند زیر باران شدید

[ad_1] تیم ملی فوتبال ناشنوایان کشورمان در دومین دیدار بازی های المپیک برزیل با نتیجه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.