الهه فلاح: خوشحالم که برای دومین بار پرچم کاروان ایران را در اختیار دارم

[ad_1]

پرچمدار کاروان ایران در بازی های پارالمپیک زمستانی با ابراز خوشحالی از دریافت پرچم کاروان ایران در بازی های پارالمپیک زمستانی برای دومین بار گفت: سعی می کنم بهترین عملکرد را در چین برای دفاع از کشور داشته باشم. پرچم.”

الهه قلی فلاح در گفت وگو با ایسنا، در پاسخ به این سوال که آیا انتظار پرچم کاروان ایران در بازی های پارالمپیک زمستانی 2022 را داشتید یا خیر؟ وی گفت: برای من افتخار بزرگی است که با حمایت و مرحمت مسئولان فدراسیون و کمیته ملی پارالمپیک برای دومین بار پرچم کاروان ایران را دریافت کردم، امیدوارم بتوانم عملکرد بهتری در زمین داشته باشم، کراس اسکی کشور نسبت به دوره های قبل.

قلی فلاح درباره وضعیت خود برای حضور در بازی های پارالمپیک زمستانی نیز گفت: رشته اصلی من اسکی صحرانوردی است و قبل از شروع اردوها تمریناتم را به صورت غیر متمرکز زیر نظر داشتم تا برای بازی های پارالمپیک چین آماده شوم. اکنون در شرایط خوبی هستم و امیدوارم بتوانم بهترین عملکرد را در این دوره داشته باشم.

اسکی باز نابینایان در پایان گفت: شناخت کافی از حریفانم به خصوص آمریکا، روسیه و بلاروس دارم که حریفان قدرتمندی هستند و ما با آنها فاصله داریم.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

دوست دارم حسون صدایم کنند / مهاجرانی بعدها به اشتباهش اعتراف کرد!

[ad_1] ایسنا/خوزستان به پله ایران و مروارید سیاه فوتبال ایران معروف است اما دوست دارد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.