از اولین پرواز ماهان به فرودگاه یزد با سلام آبی استقبال کنید

[ad_1]

ایسنا/ یزد اولین پرواز ماهان به یزد مورد استقبال فرودگاه استان قرار گرفت تا تفاهم نامه تاسیس شرکت هواپیمایی استان یزد رنگ و بوی جدی تری بدهد.

اولین پرواز شرکت هواپیمایی ماهان دوشنبه شب و 15 روز پس از امضای تفاهم نامه تاسیس این شرکت هواپیمایی در استان یزد بود که برخی استان ها در واکنش به این پرواز از آن به عنوان آغاز اجرای این تفاهم نامه یاد کردند.

تفاهم نامه با هدف همکاری در راه اندازی و راه اندازی ایرلاین فعالیت های حمل و نقل مسافر و بار با مرکز و محوریت شهر یزد در دیدار با “مهران فاطمی” استاندار یزد، “حمید عرب نژاد” مدیرعامل شرکت هواپیمایی ماهان و «محسن نادری» مدیرعامل شرکت بین المللی موبایل (راه، راه آهن، دریا) منعقد شد.

«مهران فاطمی» فرماندار یزد در این مراسم گفت: گردشگری جزو اولویت های اصلی استان یزد است و در واقع یزد برای رسیدن به اوج در این مرحله نیازمند دو بال گردشگری و نوآوری است.

وی توسعه حمل و نقل هوایی را یکی از اولویت های مهم توسعه گردشگری در یزد عنوان کرد و گفت: در سال های اخیر رایزنی های مختلفی در این زمینه انجام شده اما مثمر ثمر نبوده، اما خوشبختانه تلاش ها در ماه های اخیر این بوده است. ثمربخش.» هواپیمایی استان یزد.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

دوست دارم حسون صدایم کنند / مهاجرانی بعدها به اشتباهش اعتراف کرد!

[ad_1] ایسنا/خوزستان به پله ایران و مروارید سیاه فوتبال ایران معروف است اما دوست دارد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.